Juniorski i kadetski stolnoteniski turnir „Uskrs u Lipiku“ u organizaciji STK „LIPA“ održan je u subotu, 26. ožujka u školskoj –sportskoj dvorani OŠ „Lipik“. Na ovom stolnoteniskom turniru nastupio je i STK Virovitica sa sedam igrača te trenerom Zdjelar Berigojom.

Najbolji rezultat postigao je Teo Lorenzo Radović koji je u kategoriji najmlađi kadeti osvojio 1.mjesto. U finalu je svladao sa 3 : 0 (11:4, 11:7, 11 :7 ) prvog nositelja Vito Vujicu iz Kutine.

Od Virovitičana medalje su osvojili još Noa Ristović 3. mjesto, u kategoriji mlađi kadeta, Fran Viljevac 3. mjesto u kategoriji kadeta i Mihael Gobac 4. mjesto u kategoriji juniora. Pored osvajača medalja na turniru su još nastupili Enio Farkaš, Martin Dejanović u kategoriji mlađi kadeta i Josip Matoković u kategoriji juniora koji se nisu uspjeli plasirati u polufinale turnira.