spot_img

U prometnoj nesreći poginuo je 25 – godišnji putnik (suvozač) u vozilu, dok su 22 – godišnji vozač i 18 – godišnji putnik zadobili teške tjelesne ozljede

Objavljeno:

Jučer, 28. prosinca u 18,40 sati u mjestu Borova, dogodila se prometna nesreća sa poginulom osobom.

Prometna nesreća se dogodila, kada je 22 – godišnji vozač, upravljao osobnim automobilom slatinskih registarskih oznaka kolnikom ŽC-4022, Ulicom Lanište, smjerom istok-zapad, od centra mjesta Borova prema mjestu Rezovac, gdje je dolaskom ispred kbr. 39, neposredno nakon izlaska iz desnog putnog zavoja zbog neprilagođene brzine kretanja vozila, izgubio kontrolu nad osobnim automobilom i s kojim je prešao preko cijele širine kolnika i sišao na južnu putnu bankinu po kojoj je nastavio kretanje navedenim smjerom, prešao preko putnog mosta i sletio u putni jarak, kroz koji se kratko kretao, izletio na zelenu površinu, gdje je prednjim desnim dijelom osobnog automobila udario u betonski stup, kojeg je polomio. Uslijed siline udara došlo je do nadizanja stražnjeg dijela osobnog automobila te udara desnom bočnom stranom i dijelom krova u navedeni stup, od kojeg se odbio i zaustavio na površini.

Foto: Facebook.com / DVD Suhopolje


U prometnoj nesreći poginuo je 25 – godišnji putnik (suvozač) u vozilu, dok su 22 – godišnji vozač i 18 – godišnji putnik zadobili teške tjelesne ozljede.

Provedenim alkotestiranjem, 22 – godišnji vozač je bio pod utjecajem alkohola od 0.51 promila. 


Protiv vozača, slijedi kaznena prijava za izazivanje prometne nesreće u cestovnom prometu.

Foto: Facebook.com / DVD Suhopolje
Virovitica.info
Virovitica.info
Virovitica.info je nezavisni internet portal koji je online s vama od 23. ožujka 2003. godine.

Podijeli objavu

Popularno

Slične objave
Klikni