620
Ilustracija

U Đakovu je održan karate turnir “Zlatni dukat Đakova” na kojem su sudjelovali i ćlanovi Karate kluba Virovitica.

U kategoriji učenika Mihael Štefović je u disciplini Kata osvojio 3 mjesto, dok je u borbama ostao bez plasmana. Matija Relić je u kategoriji do 34 kg osvojio 3 mjesto, isto kao i Pavle Radenić u kategoriji +48kg.

U kategoriji učenica do 35kg nastupila je Nina Zelenbrz koja je osvojila 2 mjesto, dok je u kategoriji ml. kadetkinja nastupila Sara Malčec koja je u disciplini Kata i u kategoriji do 40kg osvojila 1 mjesto.

U kategoriji kadetkinja nastupila je Laura Pokupić u kategoriji do 54kg te je osvojila 2 mjesto. Laura je nastupila i u disciplini Kata u kojoj je osvojila 3 mjesto. Od mlađih kadeta nastupio je Patrik Lukačević i nije se uspio izboriti za jedan od plasmana.

Od nastupa na turniru odustale su Maja Kozlinger u kategoriji učenica i Monika Bubnjić u kategoriji kadetkinja.