Leo i Emma

U subotu 17. listopada 2015. godine u organizaciji ŠPK Samobor i Hrvatskog sportskog plesnog saveza održano je međunarodno natjecanje u standardnim i latinsko-američkim plesovima, gdje su svoje plesno umijeće među parovima iz Hrvatske, Slovenije i BiH prikazala i dva plesna para Plesnog centra “Virovitica”, te su u svojim kategorijama ostvarili zapažene rezultate.

Petar Turnaj i Ana Medved u kategoriji mlađi osnovci D2 plesnog razreda po prvi puta su otplesali dva plesa u obje kategorije te osvojili treće mjesto i brončanu medalju u standardnim plesovima dok su u latinsko-američkim plesovima bili korak do medalje te osvojili četvrto mjesto.

Leo Jovanović i Emma Klarić u kategoriji mlađe mladeži D3 plesnog razreda osvojili su dva druga mjesta i dvije srebrne medalje kako u standardnim tako i u latinsko-američkim plesovima.

Slijedeće plesno natjecanje održat će se 07.11.2015. godine u Virovitici u organizaciji Plesnog centra “Virovitica” i Hrvatskog sportskog plesnog saveza.